O nas

Kim jesteśmy?

Fioletowa Sowa to magiczne miejsce ukryte pod skrzydłami radosnej sówki, gdzie małe i duże pociechy mogą spędzić czas na wspaniałej i przede wszystkim bezpiecznej zabawie. Miejsce stworzone z myślą o dzieciach dla dzieci, ale także dla dorosłych, by Ci mogli napić się aromatycznej kawy, wyskoczyć na szybkie zakupy, czy dać ponieść się skrzydłom wyobraźni i bawić razem z najmłodszymi. Mądra sowa otwiera wrota do nawiązywania nowych znajomości, przełamywania własnych małych barier, zachęca do aktywności i oferuje miejsce na kreatywne spędzenie czasu.

Place zabaw

Sówka pomyślała o najmniejszych - na nich czeka Strefa Malucha z basenem pełnym kolorowych kulek oraz z zabawkami rodem ze snów i marzeń. Wszystkie dzielne dziewczynki i nieustraszonych chłopców zapraszamy do wielkiego Małpiego Gaju ze zjeżdżalniami, tajemniczą i kolorową tubą, ścianami do wspinaczki obudowanymi w wygodne i bezpieczne poduchy.


ZOBACZ GALERIĘ

Lokale zaprojektowane specjalnie dla naszych klientów

Małych podróżników przywita fioletowa recepcja, gdzie dostaną klucze do szafkowej twierdzy, aby tam ukryć cenne skarby na czas pobytu. Radosna szosa powiedzie dalej do Małpiego Gaju, bądź w razie potrzeb do Strefy Malucha. Uwaga! Po drodze można przez nieuwagę zboczyć do Urodzinowego Zakątka, gdzie ferajny przyjaciół będą świętować urodziny i inne ważne wydarzenia.

Satysfakcja i bezpieczeństwo

Przywiązujemy szczególną uwagę do tego, by nasi klienci mogli czuć się spokojni pozostawiając u nas swoje dzieci. Równie istotne jest dla nas bezpieczeństwo samych maluchów podczas ich wspaniałej zabawy na terenie naszych lokali.

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim okazję dla wspaniałej zabawy i miło spędzonego czasu dla Ciebie i Twojej pociechy. Szczegóły znajdziesz w naszym cenniku dostępnym poniżej.


ZOBACZ CENNIK